Zelená domácnosť
Štátna dotácia

Povedieme vás až k úspešnému získaniu štátnej dotácie. Pomôžeme vám s výberom zariadenia o ktoré máte záujem, poukážku na dotáciu za vás získame my.     

U nás získate pomoc pri čerpaní dotácie od žiadosti až k preplateniu. Viac informácií vám radi poskytneme osobne alebo prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

VÝMOS s.r.o. Valaliky

"Tepelná pohoda" je obchodnou značkou firmy VÝMOS s.r.o. Valaliky. Tepelná pohoda je pocit v prostredí domu, na ktorom sa zúčastňujú okrem teploty vzduchu i faktory, ako sú povrchové teploty obvodového plášťa budovy (steny, podlahy, stropy), hygienická výmena vzduchu (vetranie), vlhkosť vzduchu (materiály v ineriéroch), prúdenie vzduchu (vzduchotesnosť stavby), zabezpečenie teplou úžitkovou vodou, spôsob vykurovania domu, energetické pôsobenie jednotlivých zložiek domu, kvalita vody a spôsob jej recyklácie, nezávislosť od energií z verejných sietí, a to všetko posadené v komforte Vami požadovanom.

O týchto všetkých skutočnostiach naši profesisti vedia, a zohľadňujú tieto poznatky v realizáciach, ktoré naplnia očakávania nášho zákazníka . Ponúkame bezplatné poradenstvo, obhliadku stavby a cenové kalkulácie.